тел. +38 057 717-5-777
+38 057 717-6-777

Где купить?

Про компанію

Слайд-1
Компанія «Газкомплект Груп» вже 10 років існує на ринку України. За цей час стала однією з найкрупніших компаній на території колишнього СНД по постачаннях комплектуючих до газових і електричних казанів і конвекторам.  За цей період поставлено більше трьох мільйонів клапанів виробникам …   опалювального устаткування на території України.

Компанія «Газкомплект Груп» є ексклюзивним дистриб’ютором компанії SIT Group (Італія) – номер один в світі по виробництву газової автоматики. Ми здійснюємо постачання клапанів, термопар, пілотних пальників, електронних плат управління і інших аксесуарів цього виробника на ринок України.
Слайд-3
Також компанія «Газкомплект Груп» – ексклюзивний дистриб’ютор провідного виробника трубчастих і секційних пальників компанії POLIDORO (Італія), і виробника термометрів і термостатів компанії Imit Control System. Ми ведемо співпрацю з компаніями Zilmet, Bitron, Mut і ін. За довгі роки спільної роботи у нас склалися дуже хороші партнерські взаємини не лише з більшістю підприємств що виробляють опалювальне устаткування, але і із значною частиною сервісних служб, які займаються ремонтом, монтажем і установкою казанів, як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Компанія «Газкомплект Груп» постійно поповнює свій асортимент новими продуктами і невпинно продовжує свій динамічний розвиток, і виведення нової якісної продукції на ринок України.