тел. +38 057 717-5-777
+38 057 717-6-777

Где купить?

Партнери

SITPOLIDORO
IMITNATALINI

SIT
Компанія SIT була заснована в 1953 році м-ром П’єрлуїджі і м-ром Джанкарло ді Стефані. Центральний офіс знаходиться в Падові (Італія). Філії SIT знаходяться в більш ніж 30 країнах, де працюють понад 1400 співробітників. Відділи з продажу розташовані в 20 країні Європи, Америки, Азії та Австралії, 10 заводів компанії знаходяться в Італії, Нідерландах, Румунії, Мексиці, Аргентині і Китаї. SIT – це виробництво з підприємницьким духом, яке розвивалося протягом багатьох років і досягло вершин управління. Обсяг інвестицій в дослідження і розробки складає близько 6% від щорічного обсягу реалізації продукції, як наслідок цього, SIT володіє ноу-хау і більше 110 міжнародних патентів – все для того, щоб розширити номенклатуру продуктів, завоювати нові ринки і нових клієнтів.
Система якості Компанії сертифікована і відповідає ISO 9001 з 1988р. і VISION 2000 – з 2001р.
POLIDORO POLIDORO S.p.A. є лідером в проектуванні і виробництві газових пальників. Компанія спеціалізується на всіх аспектах, пов’язаних з технологією горіння газу. Крім того, компанія займається проектуванням і розробкою нових і ефективних газових пальників для побутового та комерційного застосування. Філософія компанії зумовила створення Підрозділу проектування і розробки продукції (DPSP), якому можна направити будь-які питання, що стосуються досліджень і застосування горіння газу в побутових і комерційних виробах. Створення та зміцнення нового підрозділу зажадало більше 60 років діяльності. Підрозділ являє собою дослідний центр, в якому сконцентровані всі ресурси компанії і задіяні численні фахівці в області дизайну газових пальників, проектувальники та інженери. Центр дослідження горіння POLIDORO, що є результатом досвіду, придбаного компанією у сфері газових систем, може надати допомогу в об’єднанні стратегії вашої компанії з якістю технологічної та виробничої інновації.
IMIT IMIT сьогодні є однією з провідних компаній в області розробки і виробництва систем терморегуляції (термометри, термостати, аксесуари). Створюються нові рішення для різних галузей промисловості, але з тою же увагою в IMIT ставляться до підвищення комфорту існуючого обладнання.
IMIT – перша компанія в Італії, яка була сертифікована відповідно до UNI EN ISO 9001. Саме в області клімат-контролю IMIT досяг відмінних результатів, беручи до уваги не тільки технічні зміст, а й піклуючись про кінцевого користувача для того, щоб виробляти продукцію, яка є простою, гнучкою і безпечною, за конкурентними цінами і з гарантованою якістю.
З моменту заснування і до сьогоднішнього дня IMIT вніс величезний внесок у підвищення технологічних стандартів і поліпшення комфорту і якості життя.
NATALINI Natalini поставляє компоненти для систем опалення, внутрішньої витяжки та охолодження, такі як: вентилятори для опалення, вентилятори для витяжки, витяжні комплекти вихлопних газів і аксесуарів.
Технічна група постійно розвиває якість Й асортимент цих продуктів, співпрацює з науково-дослідними інститутами і пропонує повний спектр послуг з розробки проектів, що робить їх доступними для спільних розробок з клієнтами. Першорядне значення приділяється дослідженням і розвитку, так як технічний аспект є серцем дизайну продукції, щоб у підсумку Компанія могла пропонувати рішення, здатні задовольнити будь-які вимоги.
Продукція Natalini повністю відповідає нормам UNI – EN ISO 9001:2000 систем якості.
Залежно від застосування, вони мають сертифікати відповідних органів у різних країнах, таких як T?V, GASTEC, UL, CSA і NEMKO.
Natalini є частиною SITGroup.